Dolnośląskie Forum HR
X KONFERENCJA DFHR „HR mix – aktualne wyzwania rynku pracy”

25 maja 2022

Mija 10 lat funkcjonowania Dolnośląskiego Forum HR – największej społecznej inicjatywy branży HR w Polsce. 10 lat w inicjowania wymiany doświadczeń i integracji środowiska HR już nie tylko na Dolnym Śląsku. Od 10 lat, oprócz comiesięcznych spotkań, raz w roku organizujemy ogólnopolską Konferencję DFHR. Najbliższa, jubileuszowa konferencja będzie kolejną okazją do wymiany myśli, doświadczeń oraz cennego networkingu.

Sytuacja na rynku pracy jest dynamiczna i stawiająca wiele wyzwań przed firmami. Utrzymujące się trudności z pozyskaniem i z utrzymaniem pracowników w firmie, pandemia… Coraz większa ilość pracowników z zagranicy i związane z tym trudności w zarządzaniu. Kryzys menedżerski związany z koniecznością ciągłego dostosowywania stylu zarządzania do specyfiki grup pracowników (pokoleniowość, rotacja, labilne zaangażowanie, oczekiwanie zwiększonego bodźcowania motywacyjnego itp.)

To tylko niektóre zjawiska ciągle stawiające nowe wyzwania na poziomie strategicznym
i operacyjnym. Na oba te poziomy ma wpływ i coraz bardziej mieć powinien HR.

Chcemy się z Wami spotkać i zaprosić do wysłuchania wystąpień, które być może staną się odpowiedzią na Wasze problemy lub co najmniej inspiracją do ich rozwiązania.

X Konferencja DFHR jest unikalną okazją do spotkania z przedstawicielami firm z różnych branż i dyskusji o tym, jak sobie radzą z pojawiającymi się problemami. Zapewniamy 100% praktycznych informacji podczas wystąpień prelegentów.

Prelegentami będą głównie praktycy, którzy podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami
z realizacji ciekawych projektów.

Po raz kolejny współorganizatorem konferencji jest Polskie Stowarzyszenie Asesorów Metody Assessment Center/Development Center, które propaguje rzetelne stosowanie metody AC/DC. Część wystąpień będzie krążyła wokół tematyki związanej z praktycznym zastosowaniem metody AC/DC. Jest to obecnie temat wzbudzający duże zainteresowanie w związku z potrzebą dokładnej diagnozy potencjału kompetencyjnego pracowników.

Szeroka gama tematów poruszanych podczas konferencji pomoże każdemu znaleźć interesujące treści do wykorzystania w jego pracy zawodowej.

Zapraszam do zapoznania się z agendą i zgłaszania swojego udziału.

Do zobaczenia

Janusz Dziewit                                     Katarzyna Piskorowska-Hanysz

Założyciel                                                     Wiceprezes Zarządu

Dolnośląskie Forum HR                          Polskie Stowarzyszenia Asesorów Metody AC/DC

 

Relacja z VII Konferencji DFHR

Galeria
Kontakt
Dolnośląskie Forum HR
Janusz Dziewit
+48 605 555 549
Wszelkie prawa zastrzeżone - Dolnośląskie Forum HR 2015
designed by corfeit coded by dynamikacja