Dolnośląskie Forum HR
Prelegenci Konferencja DFHR

Paweł Popow

 

Z wykształcenia Socjolog i Psycholog oraz absolwent ICAN Institute by Harvard. Przede wszystkim jednak praktyk biznesu. Przez 12 lat pracy jako trener przeprowadził ponad 6000 godzin szkoleniowych i kilka dużych projektów współpracując min. z TAURON, General Motors czy Raiffeisen Bank. Jako trener, coach i konsultant współpracuje z przedsiębiorcami oraz osobami indywidualnymi. Właściciel Kreatozjanie.pl

 


Katarzyna Tomaszewska

Od ponad 12 lat pracuje w branży HR. Zaczynała jako konsultant międzynarodowej agencji doradztwa personalnego, gdzie miała okazję realizować różnorodne projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie. Następnie zarządzała działem HR w spółce z branży finansowej, gdzie wdrażała systemy i polityki HR, m.in.: model kompetencyjny, system oceny pracowniczej, ścieżki kariery, system premiowania, badanie opinii pracowników.

Aktualnie odpowiada za program rozwoju liderów związany z nowym projektem uruchomienia produkcji silników hybrydowych.

 

 


Beata Kuler

Beata Kuler –  pasjonatka zarzadzania personelem. Z wielkim zaangażowaniem realizuje osobistą pasję rozwijania i inspirowania ludzi. Na początku swojej drogi zawodowej wspierała HR w DeLaval Operations  potem jako Szef Zarządzania Personelem w DONAKO  we Wrocławiu  z sukcesem stworzyła oraz realizowała politykę personalną. Od 2013 pracuje w  IKEA Industry Zbąszynek  zatrudniającej blisko 3500 pracowników, jako Dyrektor Personalny.  Obecnie wraz z zespołem  HR Bussines Partnerów i specjalistów dla 6 fabryk realizuje rozmaite projekty      z zakresu zarządzania personelem głównie skupione na rozwoju i budowaniu zaangażowania pracowników: m.in. Programy Talent, Plany sukcesji, Akademie Przywództwa, program atrakcyjnych benefitów, badanie satysfakcji pracowników.  Osobiście kreuje i prowadzi działania z zakresu rozwoju przywództwa liderów.  Wszystkie działania skupione są także wokół wizji „Tworzenie lepszych warunków życia, na co dzień dla wielu ludzi” i wartości, czyli budowanie zdrowego, wspierającego i zaangażowanego środowiska pracy.

 


Barbara Wawrzyniak

Barbara Wawrzyniak – radca prawny w Kancelarii Prawnej BSO Prawo & Podatki. Doradca krajowych i międzynarodowych spółek w obszarze prawa pracy, prawa handlowego i prawa spółek. Uczestniczy w tworzeniu strategicznych planów zatrudniania pracowników, w tym zatrudniania cudzoziemców oraz oddelegowywania pracowników do pracy poza granice Polski.

Współpracuje z zarządami oraz dyrektorami działów HR w zakresie planowania        i prowadzenia zmian pracowniczych. Stworzyła autorski program prawnego audytu kadrowego (HR due diligence), pozwalającego na wszechstronną ocenę ryzyk związanych z prowadzoną polityką kadrową spółki.

 


Szymon Goździk

Szymon Goździk – specjalista ds. ochrony danych osobowych, prawnik w Kancelarii Prawnej BSO Prawo & Podatki. Doktorant w Zakładzie Publicznego Prawa Gospodarczego na WPAiE Uniwersytetu Wrocławskiego. Wykładowca w dziedzinie prawa gospodarczo publicznego. Specjalizuje się w zagadnieniach ochrony danych osobowych. Tworzy umowy powierzenia danych, treści klauzul, weryfikuje zakresy pozyskiwania, przechowywania i przetwarzania danych osobowych w przedsiębiorstwach o zróżnicowanej działalności. Prowadzi szkolenia z tematyki RODO oraz wspiera przedsiębiorców przy wdrażaniu polityk bezpieczeństwa danych osobowych. Samodzielny audytor RODO, inspektor ochrony danych osobowych). W ramach praktyki zawodowej prowadzi także sprawy z obszaru prawa transportowego, kolejowego i logistyki. Udziela porad prawnych w kwestiach związanych z transportem krajowym i międzynarodowym, spedycją i przewozem.

 


Paweł Ciećkiewicz

 

Paweł Ciećkiewicz – Employer Branding Partner w agencji Multum PR. Z branżą Public Relations związany jest od 2005 roku. Wcześniej był dziennikarzem Polskiego Radia, a także brytyjskiego dziennika The Sun. Przez wiele lat związany był z siecią Starbucks Coffee Company w Londynie, w której był odpowiedzialny m.in. za szkolenia z jakości produktów oraz obsługi klienta. Od 2008 roku koordynuje i realizuje projekty z zakresu budowania marki pracodawcy dla najważniejszych klientów agencji. Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego.

Podróżnik i bloger kulinarny.

 

 


 Kontakt
Dolnośląskie Forum HR
Janusz Dziewit
+48 605 555 549
Wszelkie prawa zastrzeżone - Dolnośląskie Forum HR 2015
designed by corfeit coded by dynamikacja