Dolnośląskie Forum HR
Spotkanie DFHR – 22.01.2020

Kiedy tradycyjne metody identyfikacji talentów w organizacji okazują się być niewystarczające,  kiedy wokół coraz częściej słyszysz,  że „wszystko już było”, daj się zainspirować i buduj na pozytywnych doświadczeniach pracowników!

Na najbliższym spotkaniu porozmawiamy o tym, jak grupa Specjalistów HR w WABCO Polska w ramach autorskiego programu rozwojowego „Ready2Grow” zaprosiła do wspólnej przygody osoby, które bardziej niż awansem pionowym zainteresowane były zasadami współpracy ze wszystkimi funkcjami biznesowymi  i maksymalizacją synergii między nimi. Dlatego właśnie program zakłada opracowanie przez interdyscyplinarne zespoły specjalistów rozwiązań dla czterech strategicznie ważnych dla danej lokalizacji WABCO wyzwań. Sukcesem pierwszej edycji programu było m.in. wdrożenie cyfryzacji procesów z elementami Industry 4.0, czyli elektronicznego pulpitu nawigacyjnego monitorującego wszystkie najważniejsze wskaźniki w czasie rzeczywistym.

Będziemy mogli zapoznać się ze szczegółami zrealizowanego projektu i podyskutować o jednej z kluczowych kompetencji dzisiejszego HR-owca, jaką jest orientacja biznesowa oraz podyskutować o projekcie z Anną Ulatowską i grupą uczestników I edycji programu.

 

Spotkanie Dolnośląskiego Forum HR, odbędzie się 22 I 2020 o godz. 18.00 na Uniwersytecie SWPS przy ul. Aleksandra Ostrowskiego 30b we Wrocławiu, w sali 126. Parking (płatny) jest przy budynku Uczelni.

 

Plan spotkania:

17.30 – Rejestracja uczestników

18.00 – „Inspiruj i daj się zainspirować” – Anna Ulatowska, Senior HR Business Partner w WABCO Polska

19.00 – Przerwa kawowa

19.15 – Dyskusja uczestników spotkania

 

Prelegent:

Anna Ulatowska –HR Business Partner z bogatym doświadczeniem współpracy z zespołami rozproszonymi  zarządzanymi  zdalnie.  Promuje działania HR oparte na efektywności procesów personalnych, zwinnym zarządzaniu, projektowaniu pozytywnych doświadczeń pracowników oraz rozwoju osobistym.  Z ciekawością obserwuje nacechowaną wieloznacznością rzeczywistość VUCA nieustannie czerpiąc z wachlarza możliwości do podjęcia nowych wyzwań zawodowych.

Prywatnie równie wnikliwa obserwatorka życia, dumna mama, dla której szklanka zawsze jest do połowy pełna. Zafascynowana realioznawstwem innych kultur, m. in Dalekiego Wschodu.

 

Informacje organizacyjne:

Tradycyjnie uczestnicy DFHR partycypują w kosztach organizacji spotkania, wnosząc opłatę w wysokości 30 zł/os.
Z przyczyn technicznych liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria
Kontakt
Dolnośląskie Forum HR
Janusz Dziewit
+48 605 555 549
Wszelkie prawa zastrzeżone - Dolnośląskie Forum HR 2015
designed by corfeit coded by dynamikacja