Dolnośląskie Forum HR
Spotkanie DFHR – 25.10.2023

Drodzy,

Co zrobić by wartości nie wisiały tylko na ścianach lub stronach internetowych? Odpowiedź na to pytanie poznamy dzięki najbliższemu spotkaniu DFHR. Dowiemy się jak z sukcesem transformować wartości i kulturę organizacyjną w organizacji tak, by wzmocnić strategię i realizację celów biznesowych. Podczas tego spotkania poznamy odpowiedź na pytanie jakie są nowe role i kompetencje HRu niezbędne do skutecznego wdrażania lub transformacji wartości.

Na podstawie konkretnych case study IKEA Industry Zbąszynek i Aliaxis Beata Kuler przeprowadzi nas przez przykładowe sposoby transformacji wartości i podejścia do przywództwa; poda narzędzia do skutecznej transformacji wartości i kultury organizacyjnej w organizacjach. Omówi role i odpowiedzialności zarządu, liderów i HRu w tych procesach. Pokaże główne pułapki i wyzwania jakie czyhają na wdrażających podczas tych procesów.

Spotkanie Dolnośląskiego Forum HR odbędzie się 25 października 2023 roku o godz. 18.00 w Uniwersyteckim Inkubatorze Przedsiębiorczości inQUBE przy ul. Wielkiej 67 we Wrocławiu.

Prelegentką spotkania będzie Beata Kuler – Dyrektor HR Europa Wschodnia i Grecja, Grupa Aliaxis.

Informacje organizacyjne:

  • Tradycyjnie uczestnicy spotkania DFHR partycypują w kosztach organizacji spotkania, wnosząc opłatę w wysokości 40 zł/os.
  • Prosimy o potwierdzenie obecności poprzez wysłanie zgłoszenia na adres spotkania@dfhr.org
  • Z przyczyn technicznych liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia!

Galeria
Kontakt
Dolnośląskie Forum HR
Janusz Dziewit
+48 605 555 549
Wszelkie prawa zastrzeżone - Dolnośląskie Forum HR 2015
designed by corfeit coded by dynamikacja