Dolnośląskie Forum HR
Spotkanie DFHR 27.04.2016
Moi Drodzy Najbliższe spotkanie chcemy poświęcić dwóm aspektom efektywności. Pierwszy, to efektywność organizacyjna - związana z zarządzaniem obszarem HR, drugi to efektywność indywidualna związana z postawą, umiejętnościami i nawykami każdego z pracowników. Wierzymy, że te dwa ważne tematy zaowocują interesującą dyskusją i ciekawymi pomysłami do wdrożenia nie tylko w pracy.

Zaczniemy od raportu i wniosków z badania przeprowadzonego przez firmę MAP pod patronatem DFHR:

Ile etatów na 1 HR-owca? Efektywność rozwiązań HR na Dolnym Śląsku

 Czy znasz to uczucie, kiedy coraz więcej pracy spada na barki Twojego zespołu HR, a ze strony Zarządu nie ma zgody na zwiększenie zatrudnienia? Jednocześnie budżet na wdrożenie systemu IT jest notorycznie blokowany lub ograniczany.

Taki problem dotyka wielu zarządzających tym obszarem, dlatego zdecydowaliśmy się uzbroić Cię w mocne argumenty do rozmowy na ten temat.

W badaniu wzięło udział 102 firmy z Dolnego Śląska. Zbadaliśmy zarówno istniejące rozwiązania IT jak i efektywność HR, jaka wiąże się z różnym zakresem wdrożenia, a także stosowanymi obszarami outsourcingu. Zaprezentujemy różnice pomiędzy branżami oraz wewnętrznymi funkcjami HR („twardy” vs „miękki”) a także poziom zadowolenia i kierunki rozwoju. Liczymy też na inspirującą dyskusję…

 Kolejny temat spotkania, to:

 „Skuteczne nawyki czyli jak wpływać na jakość własnego życia zawodowego i osobistego”.

Nawyki, które determinują osiągane przez nas wyniki oraz wpływają na jakość naszego życia, możemy swobodnie zmieniać – zarówno wprowadzać nowe, jak i eliminować dotychczasowe. Okazuje się bowiem, że mają one o wiele więcej wspólnego z umiejętnościami (których możemy się nauczyć), niż z mityczną silną lub słabą wolą (która nas usprawiedliwia).

O trwającej od wielu lat inspiracji książką, która według 50 managerów HR największych korporacji świata, miała dominujący wpływ na ich rozwój zawodowy oraz o praktycznym zastosowaniu idei skutecznych nawyków w pracy i w życiu prywatnym – będziemy rozmawiali na najbliższym spotkaniu DFHR.

 Informacje organizacyjne

Spotkanie DFHR, tradycyjnie odbędzie się w sali konferencyjnej firmy HRhamela w środę 27.04.2016 o godz. 18.00 we Wrocławiu przy ulicy Muchoborskiej 14. (Wjazd na parking od ul. Austriackiej).

Plan spotkania

17.30 – Rejestracja uczestników;
18.00 – 19.00  „Ile etatów na 1 HR-owca? Efektywność rozwiązań HR na Dolnym Śląsku” – prelegent Wojciech Witkowski

19.00 – 19.15  Przerwa kawowa;
19.15 – 20.15 „Skuteczne nawyki czyli jak wpływać na jakość własnego życia zawodowego i osobistego” – prelegentka Mirela Kik

Tradycyjnie uczestnicy DFHR partycypują w kosztach organizacji spotkania wnosząc opłatę w wysokości 30 zł/os.
Prosimy o rejestrowanie się na spotkanie za pośrednictwem naszej strony
:  https://www.dfhr.org/spotkania-dfhr/ lub potwierdzenie swojej obecności zwrotnym mailem.
Z przyczyn technicznych liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

W imieniu DFHR:

Rafał Hamela
e-mail DFHR: rafal.hamela@dfhr.org
e-mail firmowy: rh@hrhamela.pl
tel. 791 68 04 73
www.dfhr.org

Janusz Dziewit
e-mail DFHR: janusz.dziewit@dfhr.org,
e-mail firmowy: janusz.dziewit@experumhr.pl
tel. 605 55 55 49
www.dfhr.org

Galeria
Kontakt
Dolnośląskie Forum HR
Janusz Dziewit
+48 605 555 549
Wszelkie prawa zastrzeżone - Dolnośląskie Forum HR 2015
designed by corfeit coded by dynamikacja