Dolnośląskie Forum HR
Spotkanie DFHR – 30.01.2024

Drodzy,

Wokół hasła wellbeing narosło wiele legend i mitów. Dużo się mówi na ten temat, a niewiele go widać w rzeczywistości.
Jako pracodawcy powinniśmy postrzegać pracowników dostępnych na rynku pracy jako wspólne dobro, o które troszczymy się razem. Oczywiście zależy nam, żeby jak najdłużej pozostawali w naszej organizacji, ale z wielu przyczyn przepływ zasobów jest nieunikniony.

Od czego warto zacząć, myśląc o dobrostanie pracowników? Jak projektować działania wellbeing, które wdrożą realną zmianę w organizacji? Na te i inne pytania odpowiedzą nasi prelegenci.

Podczas styczniowego spotkania dowiemy się, co mówią statystyki dotyczące chorób układu ruchu (w tym chorób zawodowych) w miejscu pracy? Jaka to skala i jaki jest wpływ schorzeń narządu ruchu (także pracy z bólem) na efektywność, na funkcjonowanie całej organizacji? W jakich przypadkach dostępna jest natychmiastowa pomoc, a w efekcie powrót do normalnego funkcjonowania i pracy, bez konieczności przebywania na zwolnieniu lekarskim?

Czeka nas duża, praktyczna pigułka wiedzy i doświadczeń na temat działań zmierzających do zwiększania satysfakcji pracowników.

Spotkanie Dolnośląskiego Forum HR odbędzie się 30 stycznia 2024 roku (wtorek) o godz. 18.00 w Uniwersyteckim Inkubatorze Przedsiębiorczości inQUBE przy ul. Wielkiej 67 we Wrocławiu.

Podczas spotkania poruszymy poniższe tematy:
Energetyczni pracownicy, zmęczona organizacja – gdzie jest równowaga? – Katarzyna Oracz, Chief of Staff w Gleevery; Happiness Manager/Well-Being Expert w JoinMe
Budowanie dojrzałej kultury dbania o zdrowie na przykładzie działań podejmowanych w Santander Bank PolskaMałgorzata Furtak, Dyrektor Biura BHP & Wellbeing w Santander Bank Polska.
Zdrowie w pracyJacek Grabowski, Ekspert medycyny ortopedycznej, Dyrektor Zarządzający w CRS Clinic

Informacje organizacyjne:
• Tradycyjnie uczestnicy spotkania DFHR partycypują w kosztach organizacji spotkania, wnosząc opłatę w wysokości 40 zł/os.
• Prosimy o potwierdzenie obecności poprzez wysłanie zgłoszenia na adres spotkania@dfhr.org lub formularz zgłoszeniowy na www.dfhr.org
• Z przyczyn technicznych liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia!

Galeria
Kontakt
Dolnośląskie Forum HR
Janusz Dziewit
+48 605 555 549
Wszelkie prawa zastrzeżone - Dolnośląskie Forum HR 2015
designed by corfeit coded by dynamikacja