Dolnośląskie Forum HR
Wystawcy Konferencja DFHR

ProLearning

  • Centrum Innowacji ProLearning to autoryzowany o środek szkoleniowo – doradczy specjalizujący się w dostarczaniu usług szkoleniowo-doradczych w trzech kluczowych obszarach wzajemnie przenikających się w każdej firmie. Pierwszym obszarem jest wspieranie, doradzanie i usprawnianie firm na poziomie organizacyjnym, przywództwa, zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta i samodoskonalenia pracowników. Drugi obszar to zarządzanie projektami w tym metodykami zwinnymi zarówno dla liderów projektów jak i członków zespołów, również pracujących w warunkach rozproszonych (zespoły wirtualne i sieciowe). Trzeci obszar to specjalistyczne szkolenia informatyczne dla osób zajmujących się administracją infrastruktury informatycznej i bazami danych. Celem Centrum Innowacji ProLearning jest rozwój jednostki w ujęciu organizacyjnym i osobistym przy użyciu nowoczesnych technik szkoleniowych oraz informatycznych.


HRappka.pl

 

  • HRappka.pl – kompleksowy system HR, który automatyzuje procesy zatrudnienia w firmie od rekrutacji po rozliczenia i eksport płatności. Nasz prosty w obsłudze i przyjazny użytkownikowi system sprawia, że zatrudnianie to czysta przyjemność!

 


 

CareWork

 

 

  • Agencja Pracy CareWork posiadająca certyfikat nr 16503 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych doradców zawodowych, która od 2005 roku świadczy usługi pośrednictwa pracy w Niemczech. W związku z rozwojem firmy i poszerzeniem naszej działalności o sektor pracowników tymczasowych w Polsce rozpoczęliśmy od 2017 roku świadczenie usługi w zakresie leasingu personalnego osób z Polski i Ukrainy.

Łącząc profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi jesteśmy w stanie zaoferować najwyższy poziom usług, gwarantując naszym Klientom oraz współpracownikom bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję. Nasze wszechstronne kwalifikacje oraz wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają przyznane nam certyfikaty TÜV.

Firma CareWork jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), największej w Polsce branżowej organizacji pracodawców, która promuje legalne formy zatrudnienia pracowników.

Współpraca z Firmą CareWork to przede wszystkim:

– gwarancja legalnego zatrudnienia pracowników z Ukrainy na terenie Polski;

– wysoka jakość usług  – co potwierdza przyznany certyfikat TÜV;

– pełne wsparcie ze strony Koordynatora polsko-ukraińskiego.

 Kontakt
Dolnośląskie Forum HR
Janusz Dziewit
+48 605 555 549
Wszelkie prawa zastrzeżone - Dolnośląskie Forum HR 2015
designed by corfeit coded by dynamikacja